Náš program do budúcnosti

Cirkulárnosť

Podpora cyklického hospodárstva

Ako priemysel vieme jedno: Musíme sa vydať na cestu cirkulárnosti, aby sme udržali materiálový cyklus. Preto pracujeme na tom, aby sme naše produkty vyrábali ešte cyklickejšie (cirkulárnejšie). Prispievame tým k znižovaniu množstva odpadu vznikajúceho v textilnom priemysle – tak vo výrobe, ako aj vo vzťahu k príliš rýchlo sa meniacim kolekciám alebo výrobkom nízkej kvality.

Zodpovedná výroba

Už pri výrobe dbáme na používanie zodpovednejších materiálov. Môžu to byť organicky pestované vlákna, ktoré viac šetria zdroje alebo recyklované materiály, ktoré dostávajú nový život vďaka recyklácii. Viac o našej materiálovej stratégii sa dozviete tu.

Zodpovedná starostlivosť a používanie

Aby ste svoje obľúbené modely mohli nosiť čo najdlhšie, okrem čistej kvality výrobkov je dôležitá predovšetkým starostlivosť o výrobky. Ďalšie informácie o tom, ako sa najlepšie starať o naše výrobky, nájdete v našej príručke starostlivosti. Je to dobré pre vás aj pre životné prostredie.

Pripravení na ďalší cyklus

V našich výrobkoch už používame recyklované materiály. Viac dbáme aj na to, čo sa stane s výrobkom na konci jeho životnosti. Preto sme prvú kolekciu v roku 2023 optimalizovali s našimi výrobkami 360° Denim so zreteľom na ich cirkularitu.

Naše ďalšie kroky

Na jar 2023 sme predstavili našu prvú obehovú kapsulovú kolekciu. Odvtedy vytrvalo pracujeme na rozširovaní našej cirkulárnej vízie 360° o ďalšie produkty. Môžete sa tešiť na naše nové modely 360°!

Top produkty

Balenie a doručenie

Udržateľnosť

Otázky alebo podnety?

Zdajú sa vám iné témy a opatrenia oveľa dôležitejšie a máte otázky alebo podnety týkajúce sa našich koncepcií udržateľnosti? Poďme sa o tom porozprávať!
Vieme, že máme pred sebou ešte dlhú cestu – musí sa toho urobiť ešte veľa. Zaujíma nás váš úprimný názor. Napíšte nám na team.sustainability@de.soliver.com.