Zimný výpredaj až do 50%

Zimný výpredaj až do 50%

Konečne je tu!
Výpredaj až do 50 %

Objavte teraz množstvo výpredajových modelov zľavnených až do 50 %. Nepremeškajte!

Džínsy

(302 Výrobok)

Ležérne alebo elegantne – dámske džínsy je možné kombinovať na množstvo rôznych spôsobov. Nájdite model, ktorý najlepšie vyhovuje vám a vášmu štýlu.

Z čoho sú džínsy vyrobené?

Džínsy sú z dobrého dôvodu ozajstná klasika: sú univerzálne, odolné a ľahko sa udržiavajú. Ich typické vlastnosti sú do veľkej miery dané materiálovým zložením. To môže byť veľmi rozmanité.

 • Bavlna: pôvodne sa džínsy vyrábali z čistej bavlny a aj dnes ešte existujú takéto modely. Nohavice z čistej bavlny sú veľmi pevné, ale tiež o niečo ťažšie a tuhšie.
 • Elastan: predovšetkým v prípade priliehavých strihov sa k bavlne pridáva určitý podiel elastanu. Látka je potom o niečo menej pevná, avšak o to viac pružnejšia. Navyše sú poddajnejšie a lepšie sa prispôsobia na tele. Pre dámske džínsy s priliehavým strihom sa za optimálny považuje podiel elastanu vo výške dvoch až piatich percent.
 • Polyester: určitý podiel polyesteru zvyšuje pohodlie pri nosení bez toho, aby pritom utrpela odolnosť. O niečo ľahšia látka sa okrem iného používa na letné dámske džínsy.

Zistite viac o džínsoch s.Oliver.

Filtrovať podľa veľkosti

Triedenie: Najpredávanejšie
 • Najpredávanejšie
 • Najlepšie výsledky
 • Najnovšie
 • Najlacnejšie
 • Najdrahšie
Dostupné vo viacerých veľkostiach

Nohavice

49,99 €

Horúca novinka

Dostupné vo viacerých veľkostiach
Dostupné vo viacerých veľkostiach

Nohavice

89,99 €

Horúca novinka

Dostupné vo viacerých veľkostiach
Dostupné vo viacerých veľkostiach
Dostupné vo viacerých veľkostiach
Dostupné v:
32.30, 34.30, 36.30, 38.30, 40.30, 42.30, 44.30
Dostupné vo viacerých veľkostiach
Dostupné vo viacerých veľkostiach
Dostupné vo viacerých veľkostiach
Dostupné vo viacerých veľkostiach
Dostupné vo viacerých veľkostiach

Nohavice

59,99 €

Nohavice

59,99 €

Nohavice

59,99 €

Nohavice

59,99 €

Nohavice

59,99 €

Nohavice

39,99 €

Nohavice

59,99 €

Nohavice

59,99 €

Nohavice

59,99 €
1 2 3 4 5

Všetko o denime: džínsy pre každú príležitosť a postavu

Džínsy síce tiež podliehajú určitým trendom, úplne z módy však tieto kedysi pracovné nohavice nevyjdú pravdepodobne nikdy. Pre množstvo dám predstavujú džínsy skutočný základný kúsok. Niet divu – dajú sa totiž veľmi rozmanito kombinovať. V s.Oliver nájdete veľký výber modelov s rôznymi strihmi aj spôsobmi sprania. Pozrite si našu džínsovú kolekciu teraz aj online.

Sprievodca výberom strihu: dámske džínsy s.Oliver

 • Skinny: veľmi úzky strih, vďaka ktorému džínsy priliehajú k telu ako druhá koža. Vďaka podielu elastanu džínsy pohodlne sadnú a lichotia postave. Džínsy Skinny Fit sú naozaj univerzálne, možno ich totiž štylizovať v elegantnom, ale aj ležérnom štýle.
 • Slim: priliehavý strih, ktorý je cez zadoček a stehná relatívne úzky, nohavice však nepriliehajú priamo na kožu. Džínsy Slim Fit sú optimálne pre ženy, ktorým pripadajú skinny džínsy príliš úzke, ale rovné džínsy so strihom straight príliš široké.
 • Straight: od stehien po členky rovný strih, ktorý sa označuje aj ako Regular Fit. Džínsy s rovnými nohavicami sa hodia predovšetkým k ležérnym outfitom. V lete okraj nohavíc jednoducho vyhrňte.
 • Bootcut: strih, ktorý sa od kolien smerom nadol viac alebo menej rozširuje. Vďaka mierne rozšíreným nohaviciam možno dámske džínsy v štýle bootcut optimálne nosiť s čižmami. Keď sa topánky s vysokými podpätkami stratia pod zvonovým strihom, predĺži to nohy opticky o niekoľko centimetrov.
 • Relaxed: skôr širší strih, ktorý poskytuje vysoké pohodlie pri nosení. Tieto ležérne džínsy v štýle boyfriend sa hodia predovšetkým k uvoľneným outfitom. So zodpovedajúcim stylingom je možné kombinovať ich aj so žensky štylizovanými kúskami oblečenia.
 • Ankle: strih s mierne skrátenými nohavicami, ktorý končí tesne nad členkami. Skrátená dĺžka džínsov so strihom Ankle zdôrazňuje štíhle členky a opticky predlžuje nohy.

Význam výšky pása

Dôležitú úlohu hrá aj výška nohavicového pása, pretože ovplyvňuje pohodlie pri nosení a optický účinok džínsov. Pre dámy je výber mimoriadne veľký:

 • Low Waist: džínsy s veľmi nízkou výškou pásu sa nosia na bokoch. Aby ste pri sedení zabránili nežiaducim pohľadom, odporúčame vám nosiť k nim o niečo dlhšie strihané vrchné diely.
 • Regular Rise: modely so strednou výškou pásu sedia kúsok pod pupkom. Sú pohodlné a môžete ich kombinovať takmer s akýmkoľvek typom vrchných dielov.
 • High Waist: dámske džínsy so strihom Hight Waist sa vyznačujú veľmi vysokou výškou pásu. Sú veľmi ideálne na zamaskovanie prípadných problémových partií. Aby vás nepríjemne nesťahovali, nemali by sedieť príliš tesne. Džínsy s vysokým pásom môžete kombinovať s crop topmi alebo si vrchný diel zasuňte do nohavíc – obomi spôsobmi nosenia dosiahnete optické predĺženie nôh.

Čo by ste mali brať do úvahy pri kúpe džínsov?

Nákup džínsov môže byť skutočná výzva. Napokon, nájdenie dokonale padnúceho modelu môže nejakú dobu trvať. Nasledujúce tipy vám pritom pomôžu. Skôr než začnete: online nákup dámskych džínsov vám prinesie úžasné výhody.

 1. Vyskúšajte si niekoľko veľkostí: veľkosti dámskych džínsov sa môžu veľmi líšiť; tak medzi značkami, ako aj medzi rôznymi modelmi. Pri nákupe džínsov sa neorientujte striktne na jednu konkrétnu veľkosť, ale riaďte sa skôr tým, ako džínsy padnú. Na zistenie individuálnej veľkosti môžete využiť našu funkciu FitFinder. Alternatívne môžete svoju veľkosť džínsov určiť sama pomocou našej tabuľky veľkostí. Tam je tiež vysvetlené, ako brať miery. Napriek tomu si nie ste istá? Objednajte si teda svoje vybrané džínsy v niekoľkých veľkostiach a vyskúšajte ich v pohodlí domova. Jedno upozornenie vopred: džínsy značky Q/S designed sú v zásade o niečo menšie, kým modely značky TRIANGLE majú naopak o niečo pohodlnejší strih.
 2. Skombinujte rôzne outfity: Už máte v hlave nápad na outfit? To je úžasné, ale žiadny dôvod na to, aby ste sa ním obmedzovali. Využite skutočnosť, že máte doma celý svoj šatník a skombinujte džínsy rôznymi spôsobmi. Naozaj vyzerajú tak dobre v kombinácii s čižmičkami alebo by bolo lepšie siahnuť po teniskách? Hodia sa k zvyšku vášho šatníka skôr čierne alebo biele džínsy?
 3. Všímajte si detaily: niekedy sú to práve maličkosti, ktoré výrazne ovplyvnia celkový dojem. Ženy by preto pri skúšaní nemali pozerať na džínsy len spredu, ale aj zozadu, pretože tvar vreciek môže vo veľkej miere ovplyvniť optický efekt. Nakladané vrecká umiestnené uprostred a rovno, našité blízko seba, majú efekt nadvihnutia zadočka. V zásade platí, že veľké vrecká pridávajú na objeme.

Tip: doprajte si na skúšanie džínsov doma dostatok času. Prejdite v nich pár krokov, posaďte sa a vyskúšajte, aký pohodlný je strih a materiál. Po doručení tovaru máte 14 dní na jeho bezplatné vrátenie v prípade, že sa vám nebude páčiť.

Ako zostanú džínsy dlho pekné?

Našli ste dokonalé džínsy? Aby si dlho zachovali tvar a farbu, je veľmi dôležitá správna starostlivosť. Pretože predovšetkým tmavomodré a čierne dámske džínsy pri častom praní rýchlo strácajú farbu. V ideálnom prípade džínsy perte len vtedy, keď je to naozaj nevyhnutné. Ľahký zápach možno odstrániť aj umiestnením nohavíc do mrazničky na niekoľko hodín. Ak je pranie nevyhnutné, mali by ste džínsy obrátiť naruby a vyprať ich so šetrným pracím programom pri teplote maximálne 30 stupňov. Vyvarujte sa tiež používaniu aviváže. Tenzidy, ktoré obsahuje, prispievajú k tomu, že predovšetkým modely s obsahom elastanu rýchlo strácajú pružnosť. Najlepšie je sušiť džínsy naplocho. Pretože ak sú zavesené, vlákna sa zbytočne zaťažujú vysokou hmotnosťou mokrej látky.

Kúpte si dámske džínsy s.Oliver online

s.Oliver ponúka dámam veľký výber džínsov. Na stránkach jednotlivých výrobkov nájdete podrobné informácie o strihu, dizajnových detailoch a materiálovom zložení. Potrebujete neštandardnú veľkosť? V e-shope s.Oliver nájdete veľký rozsah veľkostí džínsov. Dĺžka nohavíc sa pohybuje približne medzi 30 a 36 palcami. Hľadáte skvelé ponuky? Nazrite do našej výpredajové kategórie. Tam môžete pravidelne nakupovať kvalitné dámske džínsy za výhodné ceny.

Moment, prosím, hneď bude možné pokračovať

Chyba

ZAVRIEŤ