MÔJ ÚČET I LETÁK

AKO SI VYTVORÍM ÚČET?

Pýtame sa na to pred dokončením každej objednávky. Môžete sa (novo) zaregistrovať alebo vytvoriť objednávku bez registrácie. Aj po kliknutí na „Môj účet“ vpravo hore sa objaví zadávacia maska. Prejdite na „Vytvoriť používateľský účet“, následne vyplňte všetky želané polia a nastavte si silné a bezpečné heslo. Po odsúhlasení VOP, ustanovení o ochrane údajov (ODKAZ) a kliknutí na „Zaregistrovať sa teraz“ vám odošleme potvrdzujúci email. Hneď potom môžete nakupovať so všetkými výhodami zákazníckeho účtu.

Ako registrovaný zákazník si môžete ukladať osobné údaje (napríklad rôzne doručovacie adresy alebo spôsoby platby) v sekcii „Môj účet“ a kedykoľvek sa informovať o aktuálnom stave objednávky a iných objednávkach.

V sekcii „Môj účet“ v položke ponuky „Profil“ je možné zmeniť osobné údaje a obnoviť heslo. Ak chcete zmeniť údaje, ktoré nie sú uvedené, kontaktujte našu zákaznícku podporu (odkaz Kontaktný formulár)

AKO MÔŽEM ZMAZAŤ SVOJ ÚČET?

Aby sme mohli správne zmazať všetky Vaše údaje, nie je z bezpečnostných dôvodov možné, aby ste svoj účet zmazali sami. O zmazanie požiadajte našu zákaznícku službu.

LETÁKA

Prihláste sa k odberu letáka s.Oliver a majte vždy informácie o aktuálnych trendoch a ďalších novinkách. Prejsť na prihlásenie k odberu letáka. (https://www.soliver.sk/lp_newsletter-LP_NEWSLETTER.html) Následne dostanete e-mail s odkazom na potvrdenie odberu. Kliknutím na odkaz v tomto e-maile potvrdíte, že ste sa k odberu skutočne prihlásili sami a že nedošlo ku zneužitiu Vašej e-mailovej adresy. Prihlásením k odberu letáka prijímate naše zásady ochrany osobných údajov. (https://www.soliver.sk/ochrana-udajov-GENERAL_PRIVACY.html)

Ak chcete zrušiť odber letáka s.Oliver, kliknite tu. (https://www.soliver.sk/lp_newsletter-LP_NEWSLETTER.html) Po zadaní e-mailovej adresy do formulára „Zrušiť odber letáka“ Vám e-mailom zašleme potvrdenie.

PREČO NEDOSTÁVAM LETÁK?

Pozreli ste sa do priečinka s nevyžiadanou poštou? Je možné, že sa tam náš leták zatúlal. Aby sa to už nestalo, uložte našu odosielaciu e-mailovú adresu newsletter@soliver.com do svojho adresára. Ak sa vám nedarí prísť na to, kde je chyba, obráťte sa na našu zákaznícku službu a my sa o to postaráme.