Hoďte sa do gala

So stúpajúcimi teplotami pribúdajú aj pozvánky. Od svadieb cez okrúhle narodeniny až po firemné podujatia – s našimi moderne spracovanými oblekmi vyšperkujeme vaše outfity. Jemné farby a premyslené strihy vám zaručia sebavedomý prejav. Sezónu podujatí môžete odštartovať v šalviovo zelenom obleku s bielou košeľou.

Osviežujúci a ľahký: zaobstarajte si outfit v šalviovej zelenej

s.O PURE: sako
159,99 €
Vesta Slim Fit
79,99 €
Regular: obleková košeľa
69,99 €
s.O PURE: oblekové nohavice
69,99 €

Elegancia v modrej farbe

V kombinácii s tmavomodrou košeľou pôsobí náš oblek s.O PURE v svetlomodrej farbe klasicky a vznešene. Bonus: vďaka kvalitnej a mierne elastickej bavlnenej látke je oblek aj mimoriadne pohodlný.

Vyskladajte si elegantný outfit

s.O PURE: sako
159,99 €
Obleková košeľa
69,99 €
Motýlik a vreckovka
39,99 €
s.O PURE: oblekové nohavice
69,99 €

Výrazné zemité tóny

Ak dávate prednosť klasickým farbám, je ideálne siahnuť po obleku v neutrálnych odtieňoch. Teplý pieskovcový tón nášho obleku pôsobí nadčasovo elegantne a oplýva letnou ľahkosťou. Na dosiahnutie klasického stylingu, ktorý sa hodí na akúkoľvek špeciálnu príležitosť.
Nechajte sa inšpirovať našimi štýlovými oblekmi

9 tipov na ideálny oblek

Buďte výnimoční – zlaďte sa so svojím partnerom

Vo dvojici je každá oslava omnoho zábavnejšia. Ak sa rozhodnete pre podobné farebné kombinácie, môžete svoje outfity doladiť ako pár – a zanechať tak pôsobivý dojem.

Váš doplnok na mimoriadne príležitosti

Často sú to práve maličkosti, ktoré sú zlatou bodkou na záver. Zavŕšte svoj slávnostný outfit štýlovými doplnkami z nášho sortimentu.

Slávnostné outfity pre malých a veľkých

Obľúbené detské modely sú vkusné, ale predovšetkým pohodlné. Od mäkkých bavlnených košieľ, voľných chino nohavíc alebo elegantných sák pre chlapcov až po šaty, legíny a voľné bolerká pre dievčatá – tu nájdete slávnostnú módu pre najmenších