Prihláste sa k odberu letáka a zaistite si tak okamžite zľavu 10 %*     Prihlásiť sa teraz

Prihláste sa k odberu letáka a zaistite si tak okamžite zľavu 10 %*     Prihlásiť sa teraz

Spoločne pre Ukrajinu
#standwithukraine
Snažíme sa pomáhať

Skupina s.Oliver Group cíti svoju zodpovednosť za utečencov prichádzajúcich z vojnou zasiahnutej Ukrajiny. V rámci úzkej spolupráce s úradmi a humanitárnymi organizáciami hľadáme možnosti, ako utečencom pomôcť. Z časti sídla našej spoločnosti v nemeckom Würzburgu sme vytvorili zariadenie na príjem utečencov.

Aký je náš prínos?

Interný tím zamestnancov s podporou humanitárnych organizácií pripravil v našich firemných priestoroch ubytovanie až pre 175 utečencov. V spolupráci s iniciatívou dobrovoľníkov Ruricher Hilfswerks tu vítame ľudí z Ukrajiny. Rodinám poskytujeme ubytovanie so súkromím. Zdravotnú starostlivosť zabezpečuje zdravotné stredisko s.Oliver, o stravovanie sa stará prevádzková reštaurácia. Aj zamestnanci skupiny s.Oliver aktívne prispievajú: utečencom darovali hygienické balíčky, aby mali na začiatok to najnutnejšie, alebo využívajú svoje jazykové znalosti a pomáhajú pri prekladoch a administratíve.

A takto pomáhame priamo na mieste

Pre našu spoločnosť je dôležité prejaviť solidaritu a podporovať ľudí v núdzi. Cieľom je spojiť sily využiť naše zdroje, aby sme mohli dopraviť a poskytnúť deťom vo vojnovej oblasti oblečenie, obväzový materiál, jedlo a pitnú vodu. Skupina s.Oliver sa preto podieľa na humanitárnej pomoci pre ukrajinské deti, ktorú organizuje nadácia Deutsche Kindertafel e.V. Skupina s.Oliver podporila túto iniciatívu darovaním približne 5000 kusov detského oblečenia. Konvoj sa na ukrajinskej hranici odovzdá partnerským organizáciám, ktoré prepravujú humanitárne zásoby otvorenými koridormi do vnútrozemia, aby sa čo najrýchlejšie a najefektívnejšie dostali do rúk detí.

Moment, prosím, hneď bude možné pokračovať

Chyba

ZAVRIEŤ

Moment, prosím, hneď bude možné pokračovať

Chyba

ZAVRIEŤ