Finálny výpredaj: zľavy až do 50%* na mnohé ďalšie zimné modely

Finálny výpredaj – zľavy až do 50%*

               
Finálny výpredaj
Zľava až do 50 %

Objavte množstvo ďalších výpredajových modelov so zľavami až do 50 %.

U nás môžete celkom pohodlne zaplatiť metódou PayPal, platbou na dobierku alebo platobnou kartou. Akceptujeme karty Visa a MasterCard.

Platba metódou PayPal

Pri výbere spôsobu platby PayPal vás v pokladni po kliknutí na tlačidlo „Pokračovať k úhrade“ automaticky presmerujeme z prehľadu objednávky na vašu platobnú bránu PayPal. Metódou PayPal môžete platbu uhradiť celkom jednoducho uvedením svojej e-mailovej adresy a hesla. Z vášho účtu PayPal sa príslušná suma ihneď odpočíta a vy dostanete e-mailové potvrdenie o prijatí platby.

Platba na dobierku

Pri dodaní tovaru na dobierku zaplatíte fakturovanú sumu pohodlne a bezpečne pri prevzatí tovaru. Zaplatiť môžete v hotovosti, priamo prepravcovi alebo kreditnou kartou na pošte. Platba platobnou kartou EC, žiaľ, nie je možná. Za dobierku sa neúčtujú žiadne ďalšie poplatky.

Platba platobnou kartou

Akceptujeme bežné platobné karty Visa a MasterCard. Navyše vám garantujeme, že vaše vysoko citlivé informácie sú u nás v úplnom bezpečí pred prístupom tretích strán, pretože na ochranu vašich údajov používame moderné technológie a všetky údaje sa odosielajú zašifrované cez spojenie SSL – 128 bitov.

Odoslaním objednávky sa fakturovaná suma zarezervuje na vašej platobnej karte. Až v momente odovzdania tovaru prepravcovi sa suma z platobnej karty skutočne strhne. V prípade vrátenia tovaru vám ihneď po spracovaní prijatého tovaru pripíšeme sumu na váš účet ku kreditnej karte.

Späť

Moment, prosím, hneď bude možné pokračovať

Chyba

ZAVRIEŤ

Moment, prosím, hneď bude možné pokračovať

Chyba

ZAVRIEŤ