U nás môžete celkom pohodlne zaplatiť metódou PayPal, platbou na dobierku alebo platobnou kartou. Akceptujeme karty Visa a MasterCard.

Platba metódou PayPal

Pri výbere spôsobu platby PayPal vás v pokladni po kliknutí na tlačidlo „Pokračovať k úhrade“ automaticky presmerujeme z prehľadu objednávky na vašu platobnú bránu PayPal. Metódou PayPal môžete platbu uhradiť celkom jednoducho uvedením svojej e-mailovej adresy a hesla. Z vášho účtu PayPal sa príslušná suma ihneď odpočíta a vy dostanete e-mailové potvrdenie o prijatí platby.

Platba na dobierku

Pri dodaní tovaru na dobierku zaplatíte fakturovanú sumu pohodlne a bezpečne pri prevzatí tovaru. Zaplatiť môžete v hotovosti, priamo prepravcovi alebo kreditnou kartou na pošte. Platba platobnou kartou EC, žiaľ, nie je možná. Za dobierku sa neúčtujú žiadne ďalšie poplatky.

Platba platobnou kartou

Akceptujeme bežné platobné karty Visa a MasterCard. Navyše vám garantujeme, že vaše vysoko citlivé informácie sú u nás v úplnom bezpečí pred prístupom tretích strán, pretože na ochranu vašich údajov používame moderné technológie a všetky údaje sa odosielajú zašifrované cez spojenie SSL – 128 bitov.

Odoslaním objednávky sa fakturovaná suma zarezervuje na vašej platobnej karte. Až v momente odovzdania tovaru prepravcovi sa suma z platobnej karty skutočne strhne. V prípade vrátenia tovaru vám ihneď po spracovaní prijatého tovaru pripíšeme sumu na váš účet ku kreditnej karte.

Späť

Moment, prosím, hneď bude možné pokračovať

Chyba

ZAVRIEŤ